Skip Navigation LinksHome / Vestigingen

Vestigingen


Let op: gewijzigde openingstijden feestdagen

WEEK 52
1e & 2e kerstdag 25 - 26 december gesloten
27, 28 en 29 december open van 08:00 - 17:00

WEEK 1 

Nieuwjaarsdag 1 januari gesloten
2, 3, 4 en 5 januari 
open van 08:00 - 17:00



Vestigingen



DOETINCHEM 

Bezoekadres:
Innovatieweg 4
7007 CD Doetinchem

Postadres:
Postbus 136
7000 AC Doetinchem

T (0314) 35 06 11
F (0314) 35 06 66
E doetinchem@dozon.nl

Openingstijden: 
ma t/m vr 07:00 - 17:30

Telefonische bereikbaarheid:
ma t/m vr 08:00 - 17:00


EDE 

Bezoekadres:
Lorentzstraat 5a
6716 AD Ede

Postadres:
Postbus 136
7000 AC Doetinchem

T (0318) 20 02 60
F (0318) 20 02 69
E ede@dozon.nl

Openingstijden:
ma t/m vr 07:30 - 17:00




ENSCHEDE 

Bezoekadres:
Rigtersbleek-Aalten 2
7521 RB Enschede

Postadres:
Postbus 136
7000 AC Doetinchem

T (053) 432 21 65
F (053) 430 46 05
E enschede@dozon.nl

Openingstijden:
ma t/m vr 07:30 - 17:00






HAA
KSBERGEN 
Bezoekadres:
Industriestraat 52
7482 EX Haaksbergen

Postadres:
Postbus 136
7000 AC Doetinchem

T (053) 573 01 20
F (053) 573 01 29
E haaksbergen@dozon.nl

Openingstijden:
ma t/m vr 07:30 - 17:00




 

LICHTENVOORDE

Bezoekadres:
Nobelstraat 21a 
7131 PZ Lichtenvoorde 

Postadres:
Postbus 136
7000 AC Doetinchem

T (0544) 39 95 80
F (0544) 39 95 99
E lichtenvoorde@dozon.nl

Openingstijden:
ma t/m vr 07:30 - 17:00
 

TIEL

Bezoekadres:
Stephensonstraat 6b 
4004 JA Tiel

Postadres:
Postbus 136
7000 AC Doetinchem

T (0344) 20 01 50
F (0344) 20 01 59
E tiel@dozon.nl

Openingstijden:
ma t/m vr 07:30 - 17:00
 

VEENENDAAL

Bezoekadres:
De Smalle Zijde 36
3903 LP Veenendaal

Postadres:
Postbus 136
7000 AC Doetinchem

T (0318) 20 02 50
F (0318) 20 02 59
E veenendaal@dozon.nl

Openingstijden:
ma t/m vr 07:30 - 17:00
 

ZEVENAAR

Bezoekadres:
Edisonstraat 32
6902 PK Zevenaar

Postadres:
Postbus 136
7000 AC Doetinchem

T (0316) - 52 56 87
F (0316) - 52 66 71
E zevenaar@dozon.nl

Openingstijden:
ma t/m vr 07:30 - 17:00



Logistiek Centrum Doetinchem



LOGISTIEK CENTRUM
Bezoekadres: 
Innovatieweg 6 
7007 CD Doetinchem 

Postadres: 
Postbus 136 
7000 AC Doetinchem            

T
 
(0314) 35 06 11 
F (0314) 35 06 66 
E info@dozon.nl

Openingstijden:  
ma t/m vr 07:00 - 17:30



INTERIEURBOUW

Bezoekadres:
Innovatieweg 6 
7007 CD Doetinchem 

Postadres: 
Postbus 136 
7000 AC Doetinchem

T
 
(0314) 35 06 24
F (0314) 35 06 66 
E interieurbouw@dozon.nl

Openingstijden:  
ma t/m vr 08:00 - 17:00



KOZIJNENINDUSTRIE

Bezoekadres: 
Innovatieweg 6 
7007 CD Doetinchem 

Postadres: 
Postbus 136 
7000 AC Doetinchem

T
 
(0314) 35 06 32 
F (0314) 35 06 66 
E kozijnenindustrie@dozon.nl

Openingstijden:  
ma t/m vr 08:00 - 17:00



WEBSHOP

Bezoekadres:
Innovatieweg 6 

7007 CD Doetinchem 

Postadres: 
Postbus 136 
7000 AC Doetinchem

T
 
(0314) 35 06 49
F (0314) 35 06 66 
E webshop@dozon.nl

Openingstijden webcare:  
ma t/m vr 08:00 - 17:00